allegro 

HomePromiennikiPromiennik podczerwieni Helios Titan 2 SP

Promienniki

Promiennik podczerwieni Helios Titan 2 SP

174-5 infrazaric-helios-titan


Karty katalogowe:

 pdfKarta katalogowa.pdf2.75 MB


Opis:

Przemysłowy promiennik podczerwieni Helios Titan do montażu na ścianie lub suficie o mocy 4000 W do stosowania w wewnętrznych i zewnętrznych przestrzeniach przemysłowych. Szerokie zastosowanie w dużych, słabo izolowanych i nieregularnie użytkowanych obiektach zapewnia najbardziej efektywny sposób ogrzewania. Ciepło pochodzące z promienników podczerwieni ma charakterystykę zbliżoną do światła słonecznego, co oznacza, że jako pierwsze ogrzeje ludzi i przedmioty znajdujące się w jego zasięgu natychmiastowo i tylko wtedy, gdy jest to potrzebne, bez zbędnych strat.

Zalety promiennika podczerwieni: brak wirowania kurzu w pomieszczeniu, brak szkodliwego promieniowania UV, mikroorganizmów, CO2 i innych oparów.

Korpus promiennika podczerwieni wykonany jest z wysokiej jakości blachy i zabezpieczony powłoką proszkową (komaxit). Prosty montaż za pomocą uchwytu ściennego pozwala na nachylenie promiennika podczerwieni o 45-90° z precyzyjnym wskazaniem obszaru, do którego chcemy skierować ciepło z promiennika podczerwieni. Natychmiastowe i bezpośrednie ciepło promieniujące, gdy nie jest konieczne wstępne podgrzewanie danej przestrzeni, zapewnia komfortową, bezpieczną i ekonomiczną koncepcję ogrzewania.

 

Dane techniczne:

Dane techniczne


Przykład montażu Helios Titan

przy2przy1przy4przy3

 

Przejdz do cennika