allegro 

HomePromiennikiPromiennik podczerwieni Varma WR65/20

Promienniki

Promiennik podczerwieni Varma WR65/20

gowny


Karty katalogowe:

 pdfKarta katalogowa.pdf2.75 MB


Opis:

Elektryczny promiennik podczerwieni Varma Tec do montażu naściennego o mocy 2000 W. Połączenie dużego reflektora o dużej mocy 2000 W pozwala na szerokie zastosowanie na dużych tarasach restauracji zewnętrznych, domów rodzinnych, obiektów sportowych lub do efektywnego ogrzewania pomieszczeń hal i warsztatów przemysłowych, w których istniejące warunki nie pozwalają na wykorzystanie innych źródeł ciepła.

Wydłuży sezon każdego wypoczynku w plenerze jesienią lub przyspieszy go na wiosnę. Ciepło pochodzące z promienników podczerwieni ma charakterystykę zbliżoną do światła słonecznego, co oznacza, że jako pierwsze ogrzeje ludzi i przedmioty znajdujące się w jego zasięgu natychmiastowo i tylko wtedy, gdy jest to potrzebne, bez zbędnych strat. 

Zalety promiennika podczerwieni: brak wirowania kurzu w pomieszczeniu, brak szkodliwego promieniowania UV, mikroorganizmów, CO2 i innych oparów.

Oświetlacz podczerwieni wykonany jest z wysokiej jakości korpusu z odlewanego aluminium. Prosty montaż za pomocą uchwytu ściennego pozwala na nachylenie promiennika podczerwieni o 45-90° z precyzyjnym skierowaniem na dany obszar, na który chcemy skierować ciepło z promiennika podczerwieni. Natychmiastowe i bezpośrednie ciepło promieniujące, gdy nie jest konieczne wstępne podgrzewanie danej przestrzeni, zapewnia komfortową, bezpieczną i ekonomiczną koncepcję ogrzewania.

 

Dane techniczne:

Dane techniczne


Przykład montażu Varma

przy1przy 2przy5przy6przy9przy11przy3przy4przy7przy10przy12

 

Przejdz do cennika