allegro 

HomePromiennikiPromiennik podczerwieni Varma Fire 2

Promienniki

Promiennik podczerwieni Varma Fire 2

glowny


Karty katalogowe:

 pdfKarta katalogowa.pdf2.75 MB


Opis:

Przenośny elektryczny promiennik podczerwieni Varma Tec o mocy 1500 W przeznaczony do stosowania w pomieszczeniach zamkniętych i na zewnątrz. Nowoczesny design promiennika podczerwieni komponuje się z Twoim wnętrzem i zapewnia mu komfort cieplny przez cały rok. Wydłuży sezon każdego wypoczynku w plenerze jesienią lub przyspieszy go na wiosnę. Konstrukcja emitera podczerwieni wykonana jest z wysokiej jakości blachy i posiada obróbkę powierzchniową – malowanie proszkowe (komaxit) w kolorze ciemnoszarym. Ciepło pochodzące z promienników podczerwieni ma charakterystykę zbliżoną do światła słonecznego, co oznacza, że jako pierwsze ogrzeje ludzi i przedmioty znajdujące się w jego zasięgu natychmiastowo i tylko wtedy, gdy jest to potrzebne, bez zbędnych strat. 

Zalety promiennika podczerwieni: brak wirowania kurzu w pomieszczeniu, brak szkodliwego promieniowania UV, mikroorganizmów, CO2 i innych oparów.

Pochylenie promiennika podczerwieni umożliwia precyzyjne nakierowanie na zadany obszar, na który chcemy skierować ciepło. Promiennik podczerwieni zapewnia komfortową, bezpieczną i ekonomiczną koncepcję ogrzewania.

 

Dane techniczne:

Dane


Przykład montażu Varma Fire

przy1przy2przy3

 

Przejdz do cennika